Zaujmi kvalifikací. Přidej se do POVEZ II

Pokud chcete prosperovat, musíte nabízet kvalitní tréninky. Ty poskytnou kvalifikovaní trenéři s odpovídajícím vzděláním. Jak takové znalosti klientům prokážete? Třeba díky projektu Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců. Jeho realizace trvá do listopadu 2020.

Pokračovat ve čtení „Zaujmi kvalifikací. Přidej se do POVEZ II“

Trenér nebo podnikatel? Poznej rozdíl mezi nákladem a investicí

Začneme od píky. Vztah mezi vzděláním dětí a kapesným je podobný jako vztah mezi sekačkou a benzínem. Kapesné platíte, aby se děti během studií uživily. Benzín platíte, aby sekačka posekala víc trávníků. Platili byste ale kapesné bez studií nebo benzín bez sekačky? Po přečtení článku se už na své výdaje budete dívat jinak.

Pokračovat ve čtení „Trenér nebo podnikatel? Poznej rozdíl mezi nákladem a investicí“

Stačí mu tablet a ProKlub.

Klub založil sám Tomáš na zelené louce a postupně rozvinul působení. Dnes pracuje s 5 certifikovanými instruktory. Učí ve dvou tělocvičnách a poskytují lekce pro děti, mládež i dospělé.

Pokračovat ve čtení „Případová studie: Jak si Tomáš digitalizoval administrativu ve svých tělocvičnách“