Jak zvýšit výnosy vašeho klubu?

Tipy – Jak zvýšit příjmy své tělocvičny

Pojďme si říct, jak funguje Váš den, pokud pracujete jako majitel tělocvičny. Každé ráno se probouzíte brzy, abyste učili a trénovali studenty, odpovídáte na zprávy, obědváte a připravujete se na hodiny pro děti, po nichž následují večerní lekce. To všechno znovu opakujete další den.

Víme, jaké to je, také jsme tam byli. My v ProKlubu jsme bývalí trenéři a všemi těmito etapami souvisejícími s trénováním a vedením více skupin jsme si také prošli.

Tři nejběžnější způsoby, jak zvýšit svůj příjem, jsou:

1. Získejte více lidí do svých stávajících tříd.
2. Zvyšte své ceny.
3. Zvyšte počet cvičenců tak, že si najmete nového trenéra a otevřete další třídy.

Existuje ještě méně známá 4. možnost, která neobsahuje žádná rizika a nevyžaduje další přidané úsilí!

Bez ohledu na to, jaká je vaše současná situace trenéra nebo majitele tělocvičny, existuje ještě jiný způsob, jak generovat dodatečné příjmy bez velkého risku nebo úsilí.

Ve spolupráci se společností Hyashi jsme vytvořili e-book, ve kterém Vám popíšeme vaše možnosti, jak zvýšit výnosy Vašeho klubu, abyste i nadále prosperovali a rozvíjeli se!!

Jěště nemáte PROKLUB?

Podívejte se jak vám získáme nové členy. www.proklub.cz