Ohlédnutí za rokem 2022

Konec roku je pomalu a jistě tady a nastává čas se za ním ohlédnout a vyhodnotit jej.
Bohužel ani letos si nemůžeme říct, že celoroční provoz proběhl hladce a bez omezení.

Pro mnohé bylo letošní září jako úplný start podnikání, kdy provoz nebyl omezen žádnými restrikcemi. Můžeme alespoň částečně zhodnotit, jestli si klienti a žáci k nám zase našli cestu.

Odpověz si zcela upřímně na několik otázek.

Když se ohlédneš za začátkem roku 2022, vzpomeneš si na poslední nábor – je něco, co uděláš v lednu 2023 jinak?

Když se ohlédneš za vedením lekcí, hlídaním docházky a přijatých plateb je něco, co bys mohl vylepšit? Ideálně tak, aby to ulehčilo práci tobě i ostatním trenérům?

Když si vzpomeneš, jak probíhá komunikace s tréninkovými třídami můžeš říct, že nevzniká komunikační šum nebo chaos? Dokážeš předat všechny důležité informace a změny vždy všem a včas?

Když si teď představíš, jak budeš dávat dohromady podklady pro účetní a pro daňové přiznání, orosí se ti čelo nebo je máš všechny na jednom místě?

Neodbývej žádnou otázku s tím, že to vyřešíš později. Pojď si teď stanovit, co konkrétně chceš vylepšit a jakým způsobem to uděláš.

Plány na rok 2023

Napiš si zcela přesně, jak chceš, aby to následující rok bylo. A potom si napiš konkrétní kroky, jak se k tomu dostaneš.

Po zhodnocení přichází čas na nové plány a cíle.

Polož si následující 4 otázky a každý den se jedním krůčkem přibližuj ke splnění svého cíle.

1. Kde vidíš svůj klub od dnešního dne za rok?
  2. Jak vidíš sebe od dnešního dne za rok?
  3. Jak to vypadá v klubu za rok – je něco, co chceš změnit, ale stále to odkládáš?
  4. Bude pro tebe výzva, když budou tvé dny vypadat stejně jako letos

Pokud ti naše aplikace v něčem pomůže, vyzkoušej ji hned teď – na 30 dní zdarma. Toto může být jeden z těch kroků, který tě dostane ke tvému cíli.