Josef – o systému ProKlub

Jděte do toho, zkuste to!! Mně to usnadnilo spoustu práce a věřím, že to bude určitě super i pro Vás!

O ProKlubu jste již možná slyšeli! Ale víte, jaké všechny benefity trenérům přináší?

My jsme zavítali za naším dlouhodobým věrným klientem Josefem do jeho klubu SK Krav Maga Club z.s.

Co je to SK Krav Maga Club??

Krav Maga Club je škola izraelského sebeobraného systému Krav Maga. Zabývají se výukou sebeobrany a zvyšováním bezpečnosti v běžném životě.

Klub je možné navštěvovat ve třech různých městech a to v Karlových Varech, Sokolově a Chebu.

Jak je to s věkem?? Mohu dělat Kravmagu, když jsem ještě na základní škole nebo naopak, když už mám těsně před důchodem??

Krav Magu může dělat úplně každý nehledě na věk. Krav Maga Club vždy perfektně přizpůsobí výuku danné věkové skupině a udělá ji jak zajímavou, tak i pěkně fyzicky náročnou!!

Mimo jiné pořádají pravidelné tréninky, přednášky, kurzy, školení, tematické semináře zaměřené na boj proti více útočníkům, boj proti útočníkovi s nožem, tyčí, střelnou zbraní, boj v dopravních
prostředcích a baru ( tzv. Barfight )

Co o našem systému Josef říká???

„Aplikace ProKlub?? Hele fakt super!!“

My jí používáme třetím rokem a jsem fakt spokojenej!!
Přijdu na trénink, vezmu mobil do ruky, otevřu appku, najdu si třídu, kterou jdu trénovat.

Zadám si docházku. Vidím, kdo má placeno, kdo nemá placeno.

Když potřebuju dohledat nějakého klienta nebo rodiče od dítěte, zadám jméno, vybíhá mi jeho registrace, vidím jedno telefonní číslo, druhé telefonní číslo.
Vidím email, mohu například komunikovat s celou třídou najednou…“

My bychom rádi tímto poděkovali Josefovi za jeho fantastickou recenzi a doufáme, že bude i nadále naším spokojeným zákazníkem!!

Pokud byste chtěli vidět celou video recenzi je možné se na ni podívat na našem Youtube Kanále.