Webinář – Právní aspekty pro trenéry a bojové kluby

Trénuješ v pronajatém prostoru? Máš vlastní klub s více trenéry?
Chceš se více vzdělat v oblasti právních aspektů týkající se provozování či působení ve sportovních prostorách??

Připravili jsme pro vás exkluzivní rozhovory s absolutními profesionály z oboru.
Právníci ze společnosti ARROWS advisory group zodpovídali otázky týkající se všeho, co by každý trenér či provozovatel bojového klubu měl vědět!!

Otázky zodpověděl Mgr. Martin Pešek, Mgr. Libor Zbořil a Mgr. Pavel Glos

Něco málo o společnosti ARROWS ADVISORY GROUP

Advokátní kancelář ARROWS je na trhu již přes 10 let. Mimo advokátní služby poskytuje ARROWS i daňově účetní poradentství.

My v ARROWS nikdy neslevíme z toho, abychom Vám poskytovali ty nejlepší právní a daňové služby.

ARROWS advisory group

ARROWS má kanceláře ve 4 městech v České republice a to v Praze, Plzni, Olomouci a Hradci Králové.

ARROWS advokátní kancelář byla oceněna v hodnocení Právnická firma roku v letech 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 a 2020.

A jaké otázky jsou zodpovězeny ve webináři???

1. Jaké stanovy a směrnice musí dodržovat svazy či bojové kluby?
  2. Jaká je odpovědnost majitele sportovního klubu?
  3. Jaké jsou stanovy pro prostory klubu a hygienické předpisy? (v rámci Covid 19)
  4. Co musí obsahovat smlouva mezi majitelem klubu a trenérem? (V případě, že trenér není zároveň majitelem klubu.)
  5. Co musí obsahovat smlouva s klientem?
  6. Co vše musí obsahovat GDPR a všeobecné obchodní podmínky a z jakého důvodu se podepisují?
  7. Jak se z právního hlediska řeší odpovědnost za úrazy?
  8. Jaké jsou předpisy pro první pomoc, jak funguje legislativa v tomto směru?
  9. Jaká jsou nařízení pro organizaci turnajů či účast na soutěžích, je potřeba smlouva pro účastníky? (Z jakého důvodu? Rozdíl mezi dospělým a dítětem?)
  10. Jakým způsobem se řeší pojištění bojových klubů z právního hlediska? (V případě zničení vybavení trenérem či klientem – kdo je odpovědný)

Podívejte se na webinář v ProKlub Akademii

ODKAZ ZDE