Dotace pro kluby bojových úmění, sportů a sebeobrany

Získejte finance na PROKLUB a provoz vašeho klubu. Vybereme s vámi vhodný dotační program na krajské, celostátní nebo EU úrovni. Zařídíme celou administrativu od žádosti až po vyúčtování.

Jaké správně žádat o dotace?

K čemu pro vás získame dotace?

Pro kvalitní tréninky a rozvoj sportovního ducha potřebujete vhodné a stabilní zázemí. Dotace vám pomůžou k jeho dosažení v době, kdy sportovnímu klubu chybí prostředky.
Získáním financí můžete dělat naplno to, co je skutečně důležité – trénovat, rozvíjet klub a získávat nové členy.

Modernizace

Rozšíření vybavenosti nebo použitelnosti majetku, rekonstrukce (včetně nástaveb a přístaveb)

Vybavení

Hmotný i nehmotný majetek, sportovní potřeby (výstroj, výzbroj), sportovní aplikace/software jako PROKLUB

Provoz

Zajištění výdajů na činnost klubu (elektřina, vytápění, chlazení atd.), pořádání významných sportovních akcí

Příměstské tábory

Získejte dotace na sportovní soutěže mládeže a dětské tábory v době letních prázdnin

Přidejte se k PROKLUBu a získejte dotace

ProKlub je srdeční záležitost, kterou jsme vyvinuli ve spolupráci s trenéry bojových sportů. Zajišťujeme IT služby více než 15 let. Veškeré know-how a zkušenosti získané z projektů jsme vložili do ProKlubu. Přidejte se k nám a pomozte rozvíjet kvalitu sportovních klubů v ČR!